top of page

Samsung DMV systémy jsou určeny pro chlazeních velkých objektů a nabízí největší škálu vnitřních jednotek. Zároveň je možné je instalovat jako dvou, nebo tří trubkové a tak splnit i ty nejnáročnější požadavky pro udržování interiérových teplot.

Vlastnosti

  • Široký výběr vnitřních jednotek

  • Scroll kompresor a flesh injection

  • Dvoj nebo třítrubkový systém

  • Energetická účinnost světové třídy

  • ™Wind-free

Inteligentní odmrazování

Při nízké vlhkosti vzduchu může odmrazování jednotce trvat déle než obvykle a systém kvůli tomu pracuje na nízké úrovni výkonu, což může vést k poruchám venkovní jednotky. Aby se těmto problémům předešlo a aby se udržovala požadovaná vnitřní teplota, provádí funkce „Intelligent Defrost“ periodické odtávání, díky kterému zaručí konstantní požadovaný výkon.

Jednotka kontroly režimu (MCU)

 

Díky tomuto zařízení je možné u třítrubkových systémů operovat v režimu chlazení i topení zároveň. MCU jednotka je nastavitelná pro dvě až šest vnitřních jednotek, které jsou pak nezávisle na režimu ostatních vnitřních jednotek. Systém DVM je schopný takto připojit až 80 vnitřních jednotek na jednu venkovní jednotku.

Nejlepší efektivita ve své kategorii

 

Systém VRF třetí generace využívá dvojí invertorový kompresor, který zvyšuje průtok chladiva a provozní výkon motoru. Nová technologie vstřikování zajišťuje vysoký tepelný výkon při nízkých teplotách a dosahuje efektivity v závislosti na počasí až do hodnoty 4,88 (EER) a 5,49 (COP).

Vzdálenost jednotek až 200m

Až 200m může být vzdálenost mezi venkovními a vnitřními jednotkami, výškový rozdíl 110m, což jsou nejlepší hodnoty mezi srovnatelnými produkty.

Nový vstřikovací ventil a spirálový kompresor

Design asymetrického spirálového kompresoru Samsung kombinuje design fluidní dynamiky s minimální ztrátou chladiva během komprese. Díky pokročilým technologiím kontroly chladiva a nového vstřikovacího ventilu je topný rozsah DVM S jednotek navýšen do -25 °C, a to za pomocí navýšení průtoku chladiva o 32%. To znamená že za nižších teplot DVM S nadále funguje a poskytuje spolehlivý komfort a maximální výkon i v náročných podmínkách 

Externí tlak

DVM S je navržen tak aby zvládal vysoký externí tlak, a to až do 78 Pa. Díky tomu je možné jednotky použít i v náročných podmínkách a složitých instalacích.

Programovatelný Mini BMS

Webový server DMS 2 obsahuje programovatelnou logiku a schopnost připojit a ovládat zařízení třetích stran prostřednictvím 8 vstupů a 6 výstupů – poskytuje funkci mini-BMS a funkci monitorování výkonu prostřednictvím přidruženého rozhraní.

Ovládání teploty v interiéru

Bez změny nastavení venkovní jednotky má každá svodová vnitřní jednotka nebo sada AHU funkci regulace teploty výstupního vzduchu, která nabízí větší pohodlí v režimu chlazení nebo topení. To je nastaveno každým dálkovým ovladačem MWR-WE10N v režimu podrobného nastavení a je použitelné pouze pro VŠECHNY připojené systémy s připojeným AUX / AHU.

Inteligentní správa

Společnost Samsung poskytuje snadný a inteligentní systém správy, který usnadňuje život. S tímto webovým systémem můžete okamžitě přistupovat k datům a snadno je spravovat pro nepřekonané pohodlí.

Automatické uvedení do provozu a správa (ACM)

DVM S má inteligentní systém správy, který usnadňuje automatickou diagnostiku, automatické uvedení do provozu, automatickou správu a přenos dat. Vzhledem k tomu, že můžete řídit systém pomocí chytrého telefonu nebo tablet PC, poskytuje snadnou a pohodlnou správu.

Zkrácený čas uvedení do provozu

Díky ACM se doba uvedení DVM S do provozu podstatně zkrátila ze 180 minut na 50 minut a výsledky testů se automaticky ukládají a oznamují

Monitorovací systém Wi-Fi

S funkcí S-Checker lze monitorovat zařízení DVM S pomocí inteligentních zařízení, jako je například smartphone nebo tablet PC.

Systémová klimatizace 1+více I DVM

Venkovní jednotky DVM S

Vnitřní jednotky DVM S

DVM units
bottom of page