top of page
r290 top_edited.jpg

EHS Mono R290

Společnost Samsung představuje nový systém tepelného čerpadla EHS Mono R290, určený jak pro renovace domů, tak i pro nové objekty. Tento prvotřídní systém vytápění lze jednoduše stylově a elegantně integrovat k různým venkovním fasádám u renovovaných budov až po luxusní domy. Kromě toho uživatelům a majitelům přináší větší pohodlí, protože splňuje všechny nároky na vytápění domácností s velmi tichým provozem.

Chladivo R290

Přírodní chladivo R290 má potenciál poškozování ozónové vrstvy (ODP) 0 a potenciál globálního oteplování (GWP) 3, tedy výrazně nižší než konvenční Chladiva R32 nebo R410A.

Vysoká efektivita provozu
 

Užijte si trvale vysoké úspory energie. EHS Mono R290 má  sezónní účinnost (SCOP) Hodnocení i A+++ napříč celou výkonnostní řadou. 

eko.webp

Nízká hlučnost

hluk.webp

Tepelné čerpadlo EHS Mono R290, poháněné kombinací inovativních technologií ke snížení hluku, je vybaveno 4-stupňovým tichým režimem, díky čemuž pracuje tiše s hladinami hluku pouhých 35 d(BA).

Nastavitelný 4-stupňový tichý režim
Jednoduše si vyberte ze čtyř různých kroků a snižte úroveň zvuku o 3dB, 5dB, 7dB nebo ji udržujte na úrovni 35dB.

 

Tepota výstupní vody °C

Venkovní teplota °C

nutný provoz s elektrickým dohřevem

voda.webp

Vysoká teplota výstupní vody - 75°C

Tepelné čerpadlo je schopno trvale zásobovat domácnost horkou vodou pro vytápění o teplotě až 75 °C, a to bez využití přídavného elektrického zdroje. Díky tomu může být vhodnou náhradou plynových kotlů, které poskytují vysokou teplotu výstupní vody.

Varianta EHS Mono R290 Pump

Ušetřete čas při instalaci. Tento model venkovní jednotky je již vybaven oběhovým čerpadlem, průtokovým čidlem, tlakovým senzorem, expanzní nádobou, pojistným tlakovým ventlem, a oddělovačem plynu. Krom toho již obsahuje zabudovaný wifi modul. 

 

koroze.png

Estetický design

Jeho prémiová tmavá barva umožňuje čerpadlu EHS Mono HT Quiet bezproblémově splynout s exteriérem budovy. Tato venkovní jednotka je vysoká přibližně 1 m.

mraz.webp

Pevná konstrukce odolná proti korozi

Venkovní jednotka tepelného čerpadla EHS Mono R290 se vyznačuje vylepšenými antikorozními schopnostmi na tepelném výměníku a konstrukci s cílem zajistit maximální odolnost v drsném prostředí. Navíc je doplněna o několik bezpečnostních pro navýšení bezpečnosti pří nakládáním s chladivem R290.

bottom of page