top of page

Climate Hub

Nové integrované řešení Samsung ClimateHub pro vytápění a ohřev teplé užitkové vody přináší dokonalé domácí klima. Díky jednoduché instalaci, snadnému uvedení do provozu, tichému chodu a chytrému připojení je konečně snadné udržovat pohodlí domova.

Climate Hub TDM Plus

CH TDM PLUS-04.jpg

Systém Climate Hub TDM Plus je systém „vše v jednom“ a to voda-vzduch (A2W) a vzduch-vzduch (A2A) pro kompletní řešení domácího klimatu. Lze jej použít po celý rok k chlazení a vytápění, aby vyhověl různým situacím a všem potřebám uživatelů. Umožňuje podlahové vytápění / chlazení a radiátorové vytápění a také nabízí chlazení (A2A) s různými možnostmi vnitřních klimatizačních jednotek. Potenciál systému lze maximalizovat připojením k Smart Grid nebo solárním panelům.

Kompaktní design

Řešení Samsung ClimateHub je založeno na kompaktní integrované hydro jednotce s velkým zásobníkem o objemu 200 l, respektive 260 l na teplou užitkovou vodu. Kompaktní a modulární konstrukce umožňuje přímou integraci systému do prostoru kuchyně nebo technické místnosti.

Tichý provoz

Aby bylo možné splnit stále přísnější požadavky na úroveň hlučnosti, umožňuje Samsung ClimateHub snížit úroveň hluku prostřednictvím 4krokového tichého provozního režimu. V závislosti na konkrétním modelu a konkrétních provozních podmínkách je možné dosáhnout úrovně až 35 dB(A).

Bezproblémová údržba

Díky pohodlně umístěnému servisnímu otvoru a intuitivním možnostem údržby, které jsou k dispozici prostřednictvím použití karty Micro SD nebo mobilní aplikace Samsung S-Checker, lze z čela jednotky snadno řešit problémy i provést spuštění.

Chytré připojení

Nový dotykový ovladač umožňuje uživatelům spravovat nastavení odlišné teploty pro každou zónu, což znamená, že vysokoteplotní radiátory a nízkoteplotní podlahové vytápění lze využívat efektivně. Pomocí volitelné sady Wi-Fi lze různé aspekty systému ovládat prostřednictvím aplikace Samsung SmartThings na vašem chytrém telefonu.

Smart Grid Ready a PV povoleno

Inteligentní síť (Smart Grid) efektivně integruje chování a akce všech uživatelů, kteří jsou k ní připojeni. Připravenost inteligentní sítě (Smart Grid) umožňuje uživatelům profitovat z ekonomicky efektivního a udržitelného zdroje napájení. Díky povolené funkci PV (fotovoltaická nebo „solární“ energie) lze systém připojit k solárním panelům a šetřit energii pomocí obnovitelných zdrojů.

Climate Hub jednotky

bottom of page