top of page

 EHS Mono HT Quiet

P019_EHS-Mono-HT_Ootdoor-Unit-1-scaled.jpg

Společnost Samsung představuje nový systém tepelného čerpadla EHS Mono HTQuiet, určený jak pro renovace domů, tak i pro nové objekty. Tento prvotřídní systém vytápění lze jednoduše stylově a elegantně integrovat k různým venkovním fasádám u renovovaných budov až po luxusní domy. Kromě toho uživatelům a majitelům přináší větší pohodlí, protože splňuje všechny nároky na vytápění domacností s velmi tichým provozem.

voda.webp

Vysoká teplota teplé vody

Nové tepelné čerpadlo EHS Mono HT Quiet je schopno trvale zásobovat domácnost horkou vodou pro vytápění o teplotě až 70 °C. Díky tomu může být vhodnou náhradou plynových kotlů, které poskytují vysokou teplotu výstupní vody.

koroze.png

Estetický design

Jeho prémiová tmavá barva umožňuje čerpadlu EHS Mono HT Quiet bezproblémově splynout s exteriérem budovy. Tato venkovní jednotka je vysoká přibližně 1 m.

eko.webp

Energetická úspornost

Naše tepelné čerpadlo EHS využívá řadu pokročilých technologií, které umožňují optimalizovat vaši spotřebu elektrické energie. Tepelné čerpadlo Samsung EHS Mono HT Quiet patří do třídy SCOP* energetické účinnosti A+++, funguje tedy s vysokou úrovní účinnosti.**

*SCOP = sezónní koeficient výkonu. **SCOP A+++ = na základě sezónního koeficientu výkonu (SCOP) pro 35 ⁰C. Na základě testování definovaného normou EN14825. Může se lišit v závislosti na konfiguraci systému, teplotě a skutečných podmínkách používání.

hluk.webp

Nízká hlučnost

Tepelné čerpadlo EHS Mono HT Quiet, poháněné kombinací inovativních technologií ke snížení hluku, je vybaveno 4krokovým tichým režimem, díky čemuž pracuje tiše s hladinami hluku pouhých 35 d(BA).

mraz.webp

Pevná konstrukce odolná proti korozi

Venkovní jednotka tepelného čerpadla EHS Mono HT Quiet se vyznačuje vylepšenými antikorozními schopnostmi na tepelném výměníku a konstrukci s cílem zajistit maximální odolnost v drsném prostředí.

SmartThings

Díky snadnému přístupu k bočnímu panelu jsou venkovní jednotky navrženy s ohledem na snadné nastavení a následný servis. Jednotku lze dálkově ovládat aplikací SmartThings*.

*Je vyžadováno připojení k síti Wi-Fi a účet aplikace Samsung SmartThings.

smart.png
bottom of page